Whataspp Whataspp Live Chat

Acest site folosește cookie-uri pentru o mai bună experiență de vizitare. Prin continuarea navigării, ești de acord cu modul de utilizare a acestor informații.

Despre noi

Firma noastră

Produse Makeup.ro este un site online pentru artisti de machiaje semi permanente.

Site-ul nostru iti permite 24 h din 24 sa analizezi ofertele pentru cele mai bune produse. Platforma este usor de folosit, poti identifica si gasi rapid orice produs de care ai nevoie. Cu o experienta de 10 ani in vanzari online pentru produse in industria tattoo si machiajelor semi permanente, echipa noastra va sta la dispozitie pentru consilierea celor care ne contacteaza pe site, email sau telefonic.

       Va asteptam !

  • Produse de cea mai bună calitate
  • Cele mai bune servicii pentru clienții noștri
  • Garanție cu banii înapoi în 30 de zile.

Echipa Noastra

Echipa Noastra va sta la dispozitie pentru mai multe detali.

Una dintre cele mai dificile sarcini este aceea de a gasi produse de calitate pentru sericile tale. De aceea, noi am creat ProduseMakeup.ro, un magazin online pentru tine, clientul nostru, cel care vrea sa fie tratat corect si sa primeasca marfa de calitate si cu garantie.

Recomandări

" Produse exceptionale dar cu preturi nu cele mai ieftine dar totusi calitate pret sunteti cei mai tari. Va multumesc pentru produse, sunt minunate.

Angela Ionescu

Am descoperit site-ul vostru acum 4 ani de zile, sunt foarte multumita cu produsele voastre si calitatea acestora, sper sa ne surprindeti cu produse ca in occident sa putem progresa mai rapid, Astept cu nerabdare sa introduceti pigmentii acea vegetali Biocutem si in Romania.